Home
Reklama
Reklama
BIP

Nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, iż nie pobiera opłat za udostępnianie materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących funduszy europejskich.

Przestrzegamy przed nieuczciwymi firmami konsultingowymi i doradczymi, które powołując się na  Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku pobierają opłaty m.in. na zakup materiałów informacyjnych dotyczących funduszy europejskich lub realizowanych przez nas projektów. Materiały informacyjne przesyłane przez nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze są informacjami bezpłatnymi i ogólnodostępnymi, opublikowanymi na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, stronach PARR S.A. oraz innych instytucji odpowiedzialnych za udostępnienie informacji dotyczących Funduszy Europejskich.

Pracownicy PARR S.A. nie kontaktują się z przedsiębiorcami z terenu woj. pomorskiego w celu proponowania odpłatnej usługi dotyczącej  m.in.  pisania projektów o dofinansowanie.

Oferta praktycznych szkoleń w Słupskim Inkubatorze Technologicznym
środa, 22 marca 2017 14:08

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. skupia swoje działania na doskonaleniu i podwyższaniu kompetencji kapitału ludzkiego. Świetnym przykładem jest oferta Słupskiego Inkubatora Technologicznego, prowadzonego przez Pomorską Agencję.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe na wykonanie usługi "Badanie sprawozdania finansowego PARR S.A. za rok 2016""
wtorek, 04 października 2016 10:29

Rada Nadzorcza Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do składania oferta na badanie sprawozdania finansowego PARR S.A. za rok 2016 w terminie do 25.10.2016r. pod adresem:

Pomorska Agencja Rozwoju Regioanlnego S.A.ul. Obrońców Wybrzeża 2
76-200 Słupsk

z dopiskiem: "oferta na badanie sprawozdania finansowego spółki 2016"

Szczegóły do pobrania:

 1. Pełna treść zapytania ofertowego
 
Coach/Doradca Zawodowy/Pośrednik pracy
środa, 13 lipca 2016 12:26

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku poszukuje pracowników na stanowisko

Coach/Doradca Zawodowy/Pośrednik pracy

Wymagania:

 • wykształcenie wyższe
 • co najmniej roczne doświadczenie w zakresie doradztwa zawodowego lub pośrednictwa pracy dla osób bezrobotnych lub pozostających bez zatrudnienia
 • łatwość nawiązywania kontaktów
 • dobra organizacja pracy własnej
 • mobilność
 • terminowość , sumienność, cierpliwość, otwartość
 • umiejętność motywowania
 • umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:

 • umowę o pracę
 • szkolenia

Miejsce pracy: Malbork, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Wejherowo , Bytów

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych z na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na indywidualne rozmowy rekrutacyjne.

 

 
Szkolenia w Słupskim Inkubatorze Technologicznym
środa, 03 lutego 2016 15:37

Słupski Inkubator Technologiczny zaprasza do skorzystania z oferty szkoleniowej. Zajęcia są prowadzone w profesjonalnie wyposażonych pomieszczeniach przez specjalistów z branży.

Więcej…
 
Ankieta potrzeb szkoleniowych
poniedziałek, 19 listopada 2012 15:29

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A. w Słupsku pragnąć tworzyć ofertę szkoleniową zgodną z Państwa oczekiwaniami i jednocześnie odpowiadającą na wymagania obecnego rynku pracy zwraca się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

Informujemy również, że organizujemy szkolenia otwarte jak i zamknięte  na zamówienie dla danej instytucji/firmy.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z Ksenią Aleksandrowicz pod nr tel. 59/841 28 92 lub mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1112następnaostatnia»

Strona 12 z 12
MPG  innopomorze jessica
 
Reklama
Reklama
Reklama