Home
Czas na Biznes
logo KapitalLudzki 193x76 logoUE UEEFS 206x76

Cel realizacji projektu:
Rozwój przedsiębiorczości w powiatach: człuchowskim, chojnickim, starogardzkim i tczewskim poprzez wsparcie, w zakresie założenia działalności gospodarczej, 60 osób nie posiadających zatrudnienia w tym minimum 50% osób w wieku powyżej 50 roku życia oraz minimum 30% osób niepełnosprawnych. Wsparcie udzielone będzie w postaci bezzwrotnych dotacji na zakładanie jednoosobowych działalności gospodarczych.

Okres realizacji projektu: 01.11.2013 – 28.02.2015

Kontakt:
Aleksandra Kazmierczak - Koordynator projektu:
tel.: 52/334-44-54; 660-949-286, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ksenia Czernicka - Spec. ds. obsługi grupy docelowej:
tel.: 52/334-44-54; email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Biuro projektu w Chojnicach:
Chojnice: ul. Piłsudskiego 30a, 89-620 Chojnice

 Spotkania z Uczestnikami Projektu „Czas na Biznes”

Szanowni Państwo!

 

Informujemy o terminach spotkań z Uczestnikami Projektu „Czas na Biznes” dotyczących przedłużonego wsparcia pomostowego – podpisywania Aneksów do Umów o przyznaniu podstawowego wsparcia pomostowego w projekcie ”Czas na biznes”.

Piątek 05.09.2014r. – Dom Przedsiębiorcy w Tczewie, ul. Obrońców Westerplatte 3 – spotkanie z Uczestnikami Projektu z pow. tczewskiego i starogardzkiego

Poniedziałek 08.09.2014r. – Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach, ul. Piłsudskiego 30a – spotkanie z Uczestnikami Projektu z pow. człuchowskiego

Wtorek 09.09.2014r. – Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach, ul. Piłsudskiego 30a – spotkanie z Uczestnikami Projektu z pow. chojnickiego.

O godzinach spotkań Uczestnicy Projektu zostaną poinformowani telefonicznie przez Zespół Projektowy.

 
Ostateczna lista Uczestników Projektu „Czas na Biznes” zakwalifikowanych do otrzymania PrzWP

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przedstawia ostateczną listę Uczestników projektu zakwalifikowanych do objęcia wsparciem, wraz z numerem wniosku, liczbą uzyskanych punktów oraz wynikiem oceny wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego w ramach projektu "Czas na biznes".

Więcej…
 
Wstępna lista rankingowa dot. przyznania przedłużonego wsparcia pomostowego w projekcie "Czas na Biz

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, że w wyniku prac Komisji Oceny Wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego w ramach projektu „Czas na biznes” utworzona została wstępna lista rankingowa:

Więcej…
 
Informacja dot. terminu opublikowania wstępnej listy rankingowej dot. przyznania przedłużonego wsparcia pomostowego w projekcie „Czas na Biznes”

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o ustalonym terminie prac Komisji Oceny Wniosków dot. przyznania przedłużonego wsparcia pomostowego w projekcie „Czas na biznes". Prace Komisji Oceny Wniosków odbędą się w siedzibie PARR S.A. przy ul. Obrońców Wybrzeża 2 w Słupsku, w dniu 02.08.2014r. o godzinie 10.00.

Wstępna lista rankingowa dotycząca przyznania przedłużonego wsparcia pomostowego w ramach projektu "Czas na biznes" zostanie opublikowana na stronie projektu „Czas na biznes" w poniedziałek 4 sierpnia 2014r. O wynikach prac Komisji wszyscy Uczestnicy Projektu zostaną poinformowani pisemnie i za pośrednictwem wiadomości e-mail (za potwierdzeniem odbioru).

Po ukazaniu się wstępnej listy rankingowej uczestnicy mają prawo złożyć odwołanie.

Odwołanie należy złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty w Biurze projektu w Chojnicach w formie pisemnej, najpóźniej w terminie 2 dni roboczych.

 
Uczestnicy projektu „Czas na Biznes" ubiegający się o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego

Szanowni Państwo,

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego (PARR SA) informuje, iż zgodnie z pozytywnym zaopiniowaniem Instytucji Pośredniczącej (Urzędu Marszałkowskiego) wniosku dotyczącego przyznania przedłużonego wsparcia pomostowego 39 osobom, Regulamin przyznawania środków w projekcie „Czas na biznes” został aneksowany. Wszyscy uczestnicy projektu „Czas na Biznes" ubiegający się o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego są zobowiązani zatem do złożenia dodatkowego załącznika do wniosku o przedłużone wsparcie pomostowe. Podpisany i parafowany „Aneks do Regulaminu przyznawania środków w ramach projektu „Czas na biznes” należy dołączyć do wniosku o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego. Jednocześnie przypominamy, iż wniosek o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego wraz z wymaganymi załącznikami wypełniony elektronicznie (komputerowo) należy złożyć w dwóch egzemplarzach najpóźniej do dnia 28.07.2014r. do godz. 15:00.

W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Zespołem projektu pod numerem telefonu 660 949 286 lub poprzez email.

 

do pobrania:

- ANEKS nr 1 do Regulaminu przyznawania środków finansowych

 

 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5