Home Przetargi i Oferty
Przetargi bieżące
Rozeznanie cenowe w zakresie świadczenia usług szkoleniowych dla Słupskiego Inkubatora Technologicznego

Słupski Inkubator Technologiczny zaprasza do przedstawienia kalkulacji cenowej dot. świadczenia usług szkoleniowych w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii:

 

 
Poszukiwani trenerzy- usługi szkoleniowe, obsługa programów: AutoCAD, Corel, MS Excel

Słupski Inkubator Technologiczny zaprasza do przedstwienia kalkulacji cenowej dot. świadczenia usług szkoleniowych:

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe:Wykonanie koncepcji architektonicznej przemysłowych obiektów produkcyjnych wraz z zapleczem socjalno-biurowym i infrastrukturą towarzyszącą

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza do składania ofert na: "Wykonanie koncepcji architektonicznej przemysłowych obiektów produkcyjnych wraz z zapleczem socjalno-biurowym i infrastrukturą towarzyszącą".

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe na materiały promocyjno-reklamowe 2017

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk zaprasza do złożenia oferty na przygotowanie i dostarczenie materiałów promocyjno-reklamowych.

Więcej…
 
Ogłoszenie o wyniku zapytania ofertowego z dnia 06.06.2017

OGŁOSZENIE O WYNIKU

zapytania ofertowego na „Wykonanie projektów zamiennych do Decyzji Nr 479/2016 z dnia 30.12.2016r dot. Przebudowy trzech budynków poszpitalnych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną, na działce nr 1055 i nr 296 w obrębie ewid. Nr 13 przy ul. Obrońców Wybrzeża w Słupsku oraz uzyskanie zamienne pozwolenie na budowę".

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku dokonała rozstrzygnięcia zapytania ofertowego na „Wykonanie projektów zamiennych do Decyzji Nr 479/2016 z dnia 30.12.2016r dot. Przebudowy trzech budynków poszpitalnych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną, na działce nr 1055 i nr 296 w obrębie ewid. Nr 13 przy ul. Obrońców Wybrzeża w Słupsku oraz uzyskanie zamienne pozwolenie na budowę"

Po spełnieniu kryteriów formalnych oraz decydujących o wyborze kryterium ceny wygrała oferta:

Biuro Projektowe Termo Projekt
ul. Zjednoczenia 42C
76-248 Dębnica Kaszubska

 
Zapytanie ofertowe na wykonanie projektów zamiennych

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk zaprasza do złożenia oferty na wykonanie projektów zamiennych do Decyzji Nr 479/2016 z dnia 30.12.2016r dot. „Przebudowy trzech budynków poszpitalnych tj. budynku „A" dawnej mikrobiologii na budynek usługowy z wiodącą funkcją biurową, budynku „B" dawnej kwiaciarni na budynek usługowy z funkcją handlową, budynku „C" dawnego warsztatu na budynek magazynowy wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną, na działce nr 1055 i nr 296 w obrębie ewid. Nr 13 przy ul. Obrońców Wybrzeża w Słupsku oraz uzyskanie zamiennego pozwolenia na budowę".

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2