Home Szkolenia bieżące Szkolenie REWOLUCJA- NOWA USTAWA PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - 30.01.2020 Słupsk
Szkolenie REWOLUCJA- NOWA USTAWA PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - 30.01.2020 Słupsk

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na szkolenie:
REWOLUCJA- NOWA USTAWA PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH -wprowadzenie oraz analiza nowych przepisów - WARSZTAT PRAKTYCZNY

Data i miejsce szkolenia: 30.01.2020r. w godz. 10:00-16:00 Słupsk


Dlaczego nasze szkolenie? Uchwalenie przez Sejm RP nowej ustawy prawo zamówień publicznych w swoim założeniu ma na celu kompleksowe uregulowanie materii zamówień publicznych co w konsekwencji przekłada się na potrzebę szczegółowego poznania nowych regulacji prawnych i ich prawidłowe wdrożenie w bieżącej działalności zamawiającego i wykonawcy.

Mamy świadomość, iż instytucjonalnie nowe regulacje mają na celu wyjście naprzeciw uczestnikom rynku zamówień publicznych, a projektowane zmiany dostosowanie prawa do potrzeb zmieniającej się sytuacji prawnej i gospodarczej, dlatego też podczas spotkania z Państwem skupimy się na kluczowych zmianach w tym obszarze, aby ułatwić Państwu codzienną pracę na ponad 600 artykułach (!), których wejście w życie planowane jest na dzień 01.01.2021 r.

Dokonując analizy porównawczej z obecnie obowiązującymi przepisami poruszymy wybrane zagadnienia poniższych obszarów:
a) cele, założenia, a także uzasadnienie wprowadzenia nowych rozwiązań,
b) zasady udzielania zamówień,
c) etap przygotowania i prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia,
d) szczególne instrumenty i procedury w zakresie zamówień publicznych,
e) wymagania dotyczące umów,
f) środki ochrony prawnej i pozasądowe rozwiązanie sporów.

Do kogo kierujemy nasze szkolenie?

  • Zamawiający i Wykonawc,
  • specjaliści ds. zamówień publicznych,
  • osoby przygotowujące się do pracy w zamówieniach publicznych,
  • pracownicy komórek zamówień publicznych,
  • członkowie komisji przetargowych,
  • inne osoby uczestniczące w postępowaniu/ przygotowaniu zamówienia publicznego,
  • kontrolerzy i audytorzy.

SZKOLĄC PAŃSTWA KIERUJEMY SIĘ DEWIZĄ!
NALEŻYTA STARANNOŚĆ/ UMIEJĘTNOŚĆ PRZEWIDYWANIA/ MINIMALIZACJA RYZYKA= BEZŁĘDNE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE!

Koszt szkolenia: 299 netto + 23% VAT

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wiejce informacji ☎️601730271
Serdecznie zapraszamy.

do pobrania: