Home Projekty bieżące Projekt „Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim” - dokumenty rekrutacyjne
Projekt „Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim” - dokumenty rekrutacyjne
logo FE Wiedza Edukacja Rozwoj rgb-1 znak barw rp poziom bez ramki rgb EU EFS rgb-1

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza S.A. mają zaszczyt zaprosić jednostki samorządu terytorialnego województwa pomorskiego do udziału w projekcie:

„Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim”

Projekt realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś Priorytetowa 2 Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji Działanie 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne.

UWAGA: W związku z przedłużeniem rekrutacji do projektu "Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim" do końca kwietnia 2020r i otrzymaniem dodatkowych 5 miejsc od Lidera tj. Agencji Rozwoju Pomorza S.A. wszystkie zainteresowane JST zachęcamy do udziału w projekcie."

Co oferujemy JST biorącym udział w naszym projekcie:
- audyt wstępny, dzięki któremu dowiedzą się Państwo na jakim etapie rozwoju w Państwa gminie znajduje się obecnie obsługa inwestora, oraz odpowiedzi co i w jaki sposób można zmienić, aby przyciągnąć inwestorów;
-szkolenia i doradztwo dla kadry zarządzającej gminą oraz kadry pracowniczej odpowiedzialnej za obsługę inwestora, w tym dostęp do szkoleń na platformie e-learningowej;
- pomoc we wdrożeniu standardów obsługi inwestora w gminie obejmujące doradztwo w zakresie: stworzenia oferty inwestycyjnej i zmieszczenia jej w generatorze ofert inwestycyjnych, zaangażowania odpowiednich pracowników, prowadzenia projektu inwestycyjnego oraz opieki poinwestycyjnej, wykonania zdjęć terenów inwestycyjnych;
- promocję i wsparcie współpracy pomiędzy gminami w zakresie pozyskiwania i obsługi inwestora;
- audyt końcowy, dzięki któremu zostanie określony poziom wdrożenia standardów obsługi inwestora i podpowiedzi co można zrobić jeszcze lepiej.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. odpowiada za rekrutację i organizację projektu na terenie następujących powiatów: słupskiego, Miasta Słupsk, człuchowskiego, chojnickiego, bytowskiego, lęborskiego oraz kościerskiego. Z tego obszaru do projektu zostanie przyjętych 20 JST.

Szczegółowych informacji udziela biuro projektu w Słupsku:
Koordynator projektu Ewelina Kamińska - Płaczek tel. 601 730 271, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Obrońców Wybrzeża 2
76-200 Słupsk
Tel. 59 841 28 92
www.parr.slupsk.pl

do pobrania regulamin i załaczniki projektu: