Home Szkolenia bieżące "Elektronizacja zamówień publicznych (kurs krok po kroku)/ miniPortal UZP- pierwsze wnioski i doświadczenia/ Fakturowanie elektroniczne- nowe obowiązki w sektorze finansów publicznych"
"Elektronizacja zamówień publicznych (kurs krok po kroku)/ miniPortal UZP- pierwsze wnioski i doświadczenia/ Fakturowanie elektroniczne- nowe obowiązki w sektorze finansów publicznych"

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na szkolenie:
"Elektronizacja zamówień publicznych (kurs krok po kroku)/ miniPortal UZP- pierwsze wnioski i doświadczenia/ Fakturowanie elektroniczne- nowe obowiązki w sektorze finansów publicznych"

Data i miejsce szkolenia: 23.05.2019 w godz. 10:00-15:30, Słupsk

Koszt szkolenia: 299 zł + 23 % VAT

Cel szkolenia: Celem przedmiotowego szkolenia jest omówienie poszczególnych etapów związanych z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego przy uwzględnieniu regulacji dotyczących elektronizacji zamówień publicznych. Podczas szkolenia zostanie szczegółowo omówione narzędzie miniPortalu UZP jako alternatywy dla komercyjnych rozwiązań z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów prawnych oraz stanowiska doktryny i orzecznictwa. Nie zabraknie analizy mechanizmów gwarantujących prawidłowe wdrożenie i zastosowanie elektronizacji niezależnie od wartości zamówienia publicznego. Uczestnikom szkolenia zostanie przedstawione również zagadnienie fakturowania elektronicznego, które w początkowej fazie zacznie obowiązywać od dnia 18.04.2019 r., a następnie, niezależnie od wartości zamówienia publicznego, 01.08.2019 r.

Odbiorcy szkolenia:
- zamawiający i wykonawcy,
- osoby przygotowujące się do pracy w zamówieniach publicznych po stronie zamawiającego i wykonawcy,
- pracownicy komórek zamówień publicznych,
- osoby odpowiedzialne za przygotowanie ofert przetargowych,
- członkowie komisji przetargowych,
- inne osoby uczestniczące w postępowaniu/ przygotowaniu zamówienia publicznego
- kontrolerzy i audytorzy,
- pozostali specjaliści, którzy w swojej pracy muszą znać zasady prawa zamówień publicznych.

Forma szkolenia: WARSZTAT BĘDZIE PRAKTYCZNY. Co więcej, gruntowna analiza przepisów NA PRZYKŁADACH Z ŻYCIA zamawiającego i wykonawcy. Wszystko to zostanie scalone pokrywającymi się zagadnieniami/ doświadczeniami po to by nauczyć się dokonywać WŁAŚCIWYCH OCEN I WYBORÓW w codziennej pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wiejce informacji ☎️601730271
Serdecznie zapraszamy.

do pobrania: