Home Aktualności Konkurs POMORSKI PRACODAWCA ROKU 2017
Konkurs POMORSKI PRACODAWCA ROKU 2017
poniedziałek, 28 sierpnia 2017 09:42

Pracodawcy Pomorza zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu POMORSKI PRACODAWCA ROKU.

Konkurs odbywa się pod patronatem Wojewody Pomorskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego. Ideą konkursu jest wyłonienie firm - liderów wśród pomorskich przedsiębiorstw, które nie tylko osiągają dobre wyniki ekonomiczne, ale również tworzą właściwe warunki pracy oraz potrafią dostrzegać potencjał swoich pracowników. Ponadto celem wydarzenia jest promowanie pracodawców, którzy swoimi działalniami wspierają rozwój gospodarczy kraju i regionu. Informacje dotyczece konkursu można znaleźć na stronie internetowej: www.pracodawcypomorza.pl.

Termin nadsyłania aplikacji konkursowych mija z dniem 30 listopada 2017 roku.


Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie statuetek i wyróżnień odbędzie się podczas Gali Evening Pracodawcó Pomorza w dniu 26 stycznia 2018r. o godz. 19.00 w AMBER EXPO w Gdańsku.

Impreza ta stała się dorocznym spotkaniem biznesu, przedstawicieli najwyższych władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki i kultury przy udziale zaproszonych gości specjalnych.

Osoby zainteresowane udziałem w gali powinny przesłać do biura "Pracodawców Pomorza" formularz zgłoszeniowy, jednak nie później niż do dnia 31.12.2017r.

Formularz zgłoszeniowy, oraz szczegółowe informacje o Gali wraz z relacją zdjęciową z lat ubiegłych można znaleźć na stronie internetowej www.pracodawcypomorza.pl

Opublikowano: 2017.08.28 MK