Home Aktualności Oferta praktycznych szkoleń w Słupskim Inkubatorze Technologicznym
Oferta praktycznych szkoleń w Słupskim Inkubatorze Technologicznym
środa, 22 marca 2017 14:08

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. skupia swoje działania na doskonaleniu i podwyższaniu kompetencji kapitału ludzkiego. Świetnym przykładem jest oferta Słupskiego Inkubatora Technologicznego, prowadzonego przez Pomorską Agencję.

Słupski Inkubator Technologiczny to nowoczesne zaplecze dla rozwoju innowacyjnych technologii, a także jedyne w tej części Pomorza profesjonalne Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne. W SIT działają pracownie specjalistyczne: Automatyki, Robotyki i Systemów Wizyjnych oraz Odnawialnych Źródeł Energii, zapewniające rozwój proinnowacyjnych usług i wsparcie w zakresie wykorzystania rozwiązań ekoenergetycznych.

SIT stworzył bogatą ofertę szkoleniową, oferując praktyczne oraz specjalistyczne szkolenia i warsztaty, będące odpowiedzią na zapotrzebowanie przedsiębiorców, ich pracowników, ale także samorządów i osób fizycznych. W stałej ofercie są szkolenia komputerowe, szkolenia z projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych, efektywności energetycznej oraz merketingowe. PARR S.A. posiada akredytację Urzędu Dozoru Technicznego jako Ośrodek szkoleniowy dla instalatorów OZE.

Ponadto oferta jest rozbudowywana o szkolenia rozwijające kompetencje miękki – takie jak komunikacja, zarządzanie sobą w czasie, kreowanie marki, coaching biznesowy, umiejętność wywierania wpływu na ludzi oraz efektywnego i bezpiecznego korzystania z social mediów w biznesie.


Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami ! Facebook.com/SITSlupsk, www.sit.slupsk.pl tel. 59 846 81 00.

Pełna oferta szkoleniowa Słupskiego Inkubatora Technologicznego dostępna jest tu: (klik)

Opublikowano: 2017.03.22 MK