Home
Reklama
Reklama
Reklama
BIP

Nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, iż nie pobiera opłat za udostępnianie materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących funduszy europejskich.

Przestrzegamy przed nieuczciwymi firmami konsultingowymi i doradczymi, które powołując się na  Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku pobierają opłaty m.in. na zakup materiałów informacyjnych dotyczących funduszy europejskich lub realizowanych przez nas projektów. Materiały informacyjne przesyłane przez nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze są informacjami bezpłatnymi i ogólnodostępnymi, opublikowanymi na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, stronach PARR S.A. oraz innych instytucji odpowiedzialnych za udostępnienie informacji dotyczących Funduszy Europejskich.

Pracownicy PARR S.A. nie kontaktują się z przedsiębiorcami z terenu woj. pomorskiego w celu proponowania odpłatnej usługi dotyczącej  m.in.  pisania projektów o dofinansowanie.

Pożyczka rewitalizacjyjna: Województwo pomorskie
wtorek, 12 lutego 2019 14:03

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) zapraszają na spotkanie inaugurujące nabór wniosków o preferencyjną pożyczkę na przedsięwzięcia rewitalizacyjne w województwie pomorskim. BGK współpracuje z Agencją Rozwoju Pomorza (ARP) jako pośrednik finansowy w działaniu 8.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014­–2020 (RPO WP 2014–2020).

Więcej…
 
II Porozumienia na rzecz Inteligentnych Specjalizacji Pomorza już podpisane!
czwartek, 07 lutego 2019 12:15

Drugie porozumienie na rzecz Inteligentnych Specjalizacji Pomorza zostało podpisane 25 stycznia 2019 r. Podpisali je marszałkowie województwa pomorskiego Mieczysław Struk i Ryszard Świlski oraz ponad 200 podmiotów z regionu identyfikujących się z obszarami inteligentnych specjalizacji, w tym przedstawiciele czterech rad ISP.

Więcej…
 
Szkolenie "Pozapłacowe systemy motywacyjne pracowników"
wtorek, 05 lutego 2019 22:05
Pomorska Agencja Rzowoju Regionalnego S.A zaprasza na szkolenie:
"Pozapłacowe systemy motywacyjne pracowników"
Data i miejsce szkolenia:03.04.2019, Słupsk
Koszt szkolenia: 250 zł +23% VAT,
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wiejce informacji ☎️601730271
Serdecznie zapraszamy.
Więcej…
 
Szkolenie "Płace od podstaw" Słupsk
wtorek, 05 lutego 2019 21:39
Pomorska Agencja Rzowoju Regionalnego S.A zaprasza na szkolenie:
"Płace od podstaw"
Data i miejsce szkolenia:24-25.04.2019, siedziba PARR S.A ul. Obrońców Wybrzeża 2, Słupsk
Program szkolenia:
 • Rodzaje form wynagrodzeń – czasowa, akordowa, prowizyjna, premiowa, zadaniowa,
 • Wynagrodzenia i inne świadczenia ze stosunku pracy – rodzaje (premie, nagrody, dodatki),
 • Prawo do wynagrodzenia za czas niewykonywania pracy (wynagrodzenie za czas dyżuru, wynagrodzenie urlopowe, ekwiwalent za urlop),
 • Przychód z umowy o pracę podstawą do naliczania składek ZUS i zaliczki na podatek,
 • Lista płac od brutto do netto,
 • Koszty uzyskania przychodu, kwota wolna od podatku, skala podatkowa,
 • Składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne (wysokość składek, podstawa naliczania, składek na ubezpieczenia społeczne, obliczanie podstawy wymiaru składki na ubezpieczenie zdrowotne, zasady naliczania Funduszu Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych),
 • Zaliczka na podatek dochodowy (przychód, dochód, podstawa opodatkowania, wyliczanie zaliczki na podatek dochodowy),
 • Zasady obliczania różnych świadczeń z tytułu niezdolności do pracy (wynagrodzenie za przepracowaną część miesiąca, za czas choroby, zasiłki z ubezpieczenia społecznego) – ćwiczenia,
 • Tworzenie listy płac - naliczenie wynagrodzenia do wypłaty – ćwiczenia,
 • Umowy cywilnoprawne – naliczenia wynagrodzenia,
 • Składki ZUS od umów cywilnoprawnych.
Koszt szkolenia: 320 zł + 23% VAT,
Więcej…
 
Trwa nabór wniosków na Pożyczkę Turystyczną
wtorek, 05 lutego 2019 08:48

Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. prowadzi nabór wniosków na Pożyczkę Turystyczną z Projektu finansowanego ze środków Województwa Pomorskiego. Na wsparcie Fundusz przeznaczy kwotę 27 mln zł.

Więcej…
 
21.03.2019 - Zapraszamy na Targi Pracy do Koszalina!
środa, 23 stycznia 2019 08:27

alt

 
Nowa wersja programu Płatnik - od 26.01.2019!
wtorek, 22 stycznia 2019 13:16

Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji Zakład Ubezpieczeń Społecznych udostępnił nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r. Zachęcamy już teraz do zapoznania się ze zmianami w Płatniku i pobrania nowej wersji programu. Program Płatnik został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą (MDG).

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 2 z 4
MPG  innopomorze jessica
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama