Home
Reklama
Reklama
Reklama
BIP

Nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, iż nie pobiera opłat za udostępnianie materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących funduszy europejskich.

Przestrzegamy przed nieuczciwymi firmami konsultingowymi i doradczymi, które powołując się na  Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku pobierają opłaty m.in. na zakup materiałów informacyjnych dotyczących funduszy europejskich lub realizowanych przez nas projektów. Materiały informacyjne przesyłane przez nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze są informacjami bezpłatnymi i ogólnodostępnymi, opublikowanymi na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, stronach PARR S.A. oraz innych instytucji odpowiedzialnych za udostępnienie informacji dotyczących Funduszy Europejskich.

Pracownicy PARR S.A. nie kontaktują się z przedsiębiorcami z terenu woj. pomorskiego w celu proponowania odpłatnej usługi dotyczącej  m.in.  pisania projektów o dofinansowanie.

Forum Przedsięborstw 2017
piątek, 05 maja 2017 08:37

Zachęcamy pomorskich przedsiębiorców do udziału w Forum Przedsiębiorstw organizowane 31 maja 2017 r., o godz. 9.00 w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Więcej…
 
2017.06.08 Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych w Słupsku
czwartek, 04 maja 2017 12:50

Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa z partnerami, w tym Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., zaprasza firmy, instytucje, szkoły i uczelnie do zaprezentowania swojej oferty na targach pn. „Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych", które odbędą się w dniu 8 czerwca br. w Słupsku. Będą to pierwsze na tak dużą skalę targi organizowane w regionie słupskim, w których zostaną zaprezentowane firmy rozwijające się i zwiększające zatrudnienie.

Więcej…
 
Szkolenie z zakresu Zmiany Prawa Pracy w 2017 roku w Słupsku
czwartek, 13 kwietnia 2017 08:34

Szanowni Państwo,

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ma zaszczyt zaprosić SPÓŁDZIELNIE SOCJALNE oraz ORGANIZACJE POZARZĄDOWE na szkolenie z zakresu Zmiany Prawa Pracy w 2017 roku.

Zagadnienia szkolenia opracowano na bazie chronologii kodeksu pracy, aktów wykonawczych, kodeksu cywilnego, prawa spółdzielczego.

Szkolenie odbędzie się:

- 15.05.2017 - w siedzibie Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A w Słupsku

Szkolenie jest BEZPŁATNE.

Więcej…
 
Pomieszczenia Biurowe - do wynajecia
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 09:30

Oferujemy do wynajęcia 2 pomieszczenia biurowe zlokalizowane na parterze w budynku PARR.SA w Słupsku na ul. Obrońców Wybrzeża 2 o powierzchni 18m2 i 16m2.

Więcej…
 
Adresy Regionalnych Centrów Aktywizacji Zawodowej w woj. pomorskim
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 09:14

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje Program Działań Aktywizacyjnych dla Osób Długotrwale Bezrobotnych, dla których ustalony jest II lub III profil pomocy" - II.

Program realizowany dla 1300 osób długotrwale bezrobotnych z terenu województwa pomorskiego. 
Więcej…
 
Oferta praktycznych szkoleń w Słupskim Inkubatorze Technologicznym
środa, 22 marca 2017 14:08

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. skupia swoje działania na doskonaleniu i podwyższaniu kompetencji kapitału ludzkiego. Świetnym przykładem jest oferta Słupskiego Inkubatora Technologicznego, prowadzonego przez Pomorską Agencję.

Więcej…
 
Coach/Doradca Zawodowy/Pośrednik pracy
środa, 13 lipca 2016 12:26

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku poszukuje pracowników na stanowisko

Coach/Doradca Zawodowy/Pośrednik pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej roczne doświadczenie w zakresie doradztwa zawodowego lub pośrednictwa pracy dla osób bezrobotnych lub pozostających bez zatrudnienia
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra organizacja pracy własnej
  • mobilność
  • terminowość , sumienność, cierpliwość, otwartość
  • umiejętność motywowania
  • umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia

Miejsce pracy: Malbork, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Wejherowo , Bytów

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych z na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na indywidualne rozmowy rekrutacyjne.

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 11
MPG  innopomorze jessica
 
Reklama
Reklama
Reklama