Home
Reklama
Reklama
BIP

Nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, iż nie pobiera opłat za udostępnianie materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących funduszy europejskich.

Przestrzegamy przed nieuczciwymi firmami konsultingowymi i doradczymi, które powołując się na  Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku pobierają opłaty m.in. na zakup materiałów informacyjnych dotyczących funduszy europejskich lub realizowanych przez nas projektów. Materiały informacyjne przesyłane przez nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze są informacjami bezpłatnymi i ogólnodostępnymi, opublikowanymi na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, stronach PARR S.A. oraz innych instytucji odpowiedzialnych za udostępnienie informacji dotyczących Funduszy Europejskich.

Pracownicy PARR S.A. nie kontaktują się z przedsiębiorcami z terenu woj. pomorskiego w celu proponowania odpłatnej usługi dotyczącej  m.in.  pisania projektów o dofinansowanie.

Słupski Ośrodek Akademicki
środa, 13 września 2017 13:23

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku jest Partnerem projektu Rozwój systemu kształcenia o profilu praktycznym w ramach Słupskiego Ośrodka Akademickiego (SOA). Celem projektu jest dostosowanie oferty edukacyjnej AP do wymogów praktycznego kształcenia na potrzeby gospodarki i subregionalnego rynku pracy.

Więcej…
 
START- IT: Skuteczna ochrona tajemnic w firmach i projektach IT - 28.09.2017r.
środa, 06 września 2017 11:05

start-it logo

Czy wiesz kiedy i jakie tajemnice są chronione przez prawo?

zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu START-IT.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe na świadczenie usługi Nadzoru Inwestorskiego
piątek, 01 września 2017 09:17

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi Nadzoru Inwestorskiego przy realizacji zadania:

Przebudowa trzech budynków poszpitalnych tj. budynku „A" dawnej mikrobiologii na budynek usługowy z wiodącą funkcją biurową, budynku „B" dawnej kwiaciarni na budynek usługowy z funkcją handlową, budynku „C" dawnego warsztatu na budynek magazynowo biurowy wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną, na działce nr 1055, nr 296, nr 297 i nr 298 w obrębie ewid. nr 13 przy ul. Obrońców Wybrzeża w Słupsku.

Więcej…
 
Konkurs POMORSKI PRACODAWCA ROKU 2017
poniedziałek, 28 sierpnia 2017 09:42

Pracodawcy Pomorza zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu POMORSKI PRACODAWCA ROKU.

Więcej…
 
"Śniadanie Biznesowe" w Malborku 07.09.2017
czwartek, 24 sierpnia 2017 08:05

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z cyklu:

„Śniadanie Biznesowe z Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A."

Spotkanie odbędzie się:

dnia 07 września 2017r., w godzinach 10.00-12.30.,

w Restauracji „PARAFKA", ul. Moniuszki 7, 82-200 Nowa Wieś/Malbork.


Tematem przewodnim spotkania będzie "Wolontariat pracowniczy" (ang. Corporate Volunteering)

Więcej…
 
Punkt Zbiórki Darów dla poszkodowanych w nawałnicy
czwartek, 17 sierpnia 2017 14:38

Uruchomiono Punkt Zbiórki Darów w Słupskim Inkubatorze Technologicznym dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnicy z nocy 11 na 12 sierpnia br. W porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ze Słupska uruchomiła PUNKT ZBIÓRKI DARÓW. Punkt zlokalizowany jest na terenie Słupskiego Inkubatora Technologicznego przy ul. Portowej 13 B.

(kliknij po szczegóły)

 

Ponadto w tej chwili Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie w porozumieniu z Samorządem Województwa Pomorskiego uruchomiło specjalne konto bankowe, na które można wpłacać pomoc finansową dla poszkodowanych:

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Zarząd Główny,
Nr rachunku: 74 1020 1811 0000 0402 0312 9525
z dopiskiem „Pomoc dla poszkodowanych w nawałnicy".
Na rachunek można wpłacać pieniądze w PLN.

 
Apel Marszałka Województwa Pomorskiego do przedsiębiorców
czwartek, 17 sierpnia 2017 08:02

W nocy z 11 na 12 sierpnia 2017r. przez teren województwa pomorskiego przeszła nawałnica o niespotykanej sile, która zniszczyła wiele hektarów lasów, pól uprawnych, pozbawiła dobytku dziesiątki tysięcy mieszkańców naszego regionu. Marszałek Województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk, wystosował APEL do przedsiębiorców o pomoc w zaistniałej wyjątkowo trudnej sytuacji. Cały czas trwa walka ze skutkami nawałnicy. Każdy może pomóc. Pełna treść apelu tutaj.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 12
MPG  innopomorze jessica
 
Reklama
Reklama
Reklama