Home
Reklama
Reklama
BIP

Nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, iż nie pobiera opłat za udostępnianie materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących funduszy europejskich.

Przestrzegamy przed nieuczciwymi firmami konsultingowymi i doradczymi, które powołując się na  Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku pobierają opłaty m.in. na zakup materiałów informacyjnych dotyczących funduszy europejskich lub realizowanych przez nas projektów. Materiały informacyjne przesyłane przez nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze są informacjami bezpłatnymi i ogólnodostępnymi, opublikowanymi na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, stronach PARR S.A. oraz innych instytucji odpowiedzialnych za udostępnienie informacji dotyczących Funduszy Europejskich.

Pracownicy PARR S.A. nie kontaktują się z przedsiębiorcami z terenu woj. pomorskiego w celu proponowania odpłatnej usługi dotyczącej  m.in.  pisania projektów o dofinansowanie.

Wsparcie dla przyszłych zawodowców
poniedziałek, 02 października 2017 09:07

Słupski Inkubator Technologiczny (SIT) oferuje specjalistyczne szkolenia dla osób, które chciałaby zdobyć praktyczne umiejętności pożądane przez pracodawców i niezbędne w realiach dzisiejszego rynku pracy. Naszą ofertę kierujemy zarówno do kadry przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych.

Więcej…
 
Śniadanie Biznesowe w Chojnicach 05.10.2017
wtorek, 26 września 2017 07:49

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku wraz z
Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

mają zaszczyt zaprosić na kolejne spotkanie
z cyklu Śniadań Biznesowych

„Firma jako organizacja ucząca się"

Spotkanie odbędzie się :05 października 2017 r. o godz. 09:30 w Chojnicach Gościniec Chojnice ul. Droga do Igieł 3, 89-600 Chojnice

Wszystkich zainteresowanych udziałem spotkaniu bardzo prosimy o potwierdzenie swojej

obecności do dnia 02.10.2017r. w Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Dodatkowe informacje pod numerem tel. (059) 841 28 92

Więcej…
 
2017.09.29 spotkanie z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszu UE
poniedziałek, 25 września 2017 12:37

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne pn. „Jak nie popełnić błędu? Najważniejsze zasady obowiązujące w trakcie realizacji projektów" organizowane w dniu 29 września 2017 r. poświęcone aktualizacji najważniejszych dokumentów mających zastosowanie podczas przygotowywania i realizacji projektów ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Więcej szczegółów

 
Kurs na HR - konferencja biznesowa 05.10.2017r.
piątek, 22 września 2017 10:27

Masz trudności ze znalezieniem pracowników i rozważałeś zatrudnienie cudzoziemców, ale obawiasz się kruczków prawnych? Twoja organizacja zatrudnia świetnych ludzi, a Ty chcesz rozwijać ich talenty i motywować ich do osiągania sukcesów? A może chcesz poznać metody ciągłego doskonalenia organizacji?

Kurs na HR w Słupsku to IX już edycja wydarzenia, poświęconego szerokiej tematyce Human Resources, rozwijaniu talentów, budowaniu strategii oraz analizie. To idealna przestrzeń na networking, wymianę cennych doświadczeń i wypracowywanie nowych rozwiązań, dopasowanych do aktualnych wyzwań rynku pracy.

Więcej…
 
Zapraszamy przedsiębiorców do współpracy przy tworzeniu, aktualizacji programów kształcenia dla nowych kierunków w Akademii Pomorskiej
czwartek, 21 września 2017 14:16

W związku z rozpoczęciem przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego realizacji zadania w projekcie Akademii Pomorskiej „Rozwój systemu kształcenia o profilu praktycznym w ramach Słupskiego Ośrodka Akademickiego (SOA)", którego celem jest dostosowanie oferty edukacyjnej AP do wymogów praktycznego kształcenia na potrzeby gospodarki i subregionalnego rynku pracy, zapraszamy do współpracy przedsiębiorców którzy chcieliby się zaangażować w pracę nad programami kształcenia słupskiej uczelni.

Więcej szczegółów

 
Oferta pracy w Słupsku - Design Engineer/3D Designer.
czwartek, 21 września 2017 10:04

Biuro Konstrukcyjne specjalizujące się w projektowaniu maszyn i linii technologicznych w związku z ciągłym zapotrzebowaniem na kreatywnych i innowacyjnych inżynierów poszukuje osoby na stanowisko Design Engineer / 3D Designer

Więcej…
 
10.10.2017 Zapraszamy na śniadanie biznesowe do SIT
poniedziałek, 18 września 2017 12:58

2017.10.10 sniadanie z deloitte w sit
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte wraz z partnerami zaprasza przedsiębiorców na śniadanie biznesowe, które odbędzie się w dniu 10 października 2017r. w Słupsku. Podczas spotkania eksperci Deloitte omówią tematy związane ze zmianami w podatku dochodowym na 2018 rok.

Więcej szczegółów

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 10
MPG  innopomorze jessica
 
Reklama
Reklama
Reklama