Home
Reklama
Reklama
Reklama
BIP

Nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, iż nie pobiera opłat za udostępnianie materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących funduszy europejskich.

Przestrzegamy przed nieuczciwymi firmami konsultingowymi i doradczymi, które powołując się na  Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku pobierają opłaty m.in. na zakup materiałów informacyjnych dotyczących funduszy europejskich lub realizowanych przez nas projektów. Materiały informacyjne przesyłane przez nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze są informacjami bezpłatnymi i ogólnodostępnymi, opublikowanymi na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, stronach PARR S.A. oraz innych instytucji odpowiedzialnych za udostępnienie informacji dotyczących Funduszy Europejskich.

Pracownicy PARR S.A. nie kontaktują się z przedsiębiorcami z terenu woj. pomorskiego w celu proponowania odpłatnej usługi dotyczącej  m.in.  pisania projektów o dofinansowanie.

Kurs na HR - konferencja biznesowa 05.10.2017r.
piątek, 22 września 2017 10:27

Masz trudności ze znalezieniem pracowników i rozważałeś zatrudnienie cudzoziemców, ale obawiasz się kruczków prawnych? Twoja organizacja zatrudnia świetnych ludzi, a Ty chcesz rozwijać ich talenty i motywować ich do osiągania sukcesów? A może chcesz poznać metody ciągłego doskonalenia organizacji?

Kurs na HR w Słupsku to IX już edycja wydarzenia, poświęconego szerokiej tematyce Human Resources, rozwijaniu talentów, budowaniu strategii oraz analizie. To idealna przestrzeń na networking, wymianę cennych doświadczeń i wypracowywanie nowych rozwiązań, dopasowanych do aktualnych wyzwań rynku pracy.

Więcej…
 
Zapraszamy przedsiębiorców do współpracy przy tworzeniu, aktualizacji programów kształcenia dla nowych kierunków w Akademii Pomorskiej
czwartek, 21 września 2017 14:16

W związku z rozpoczęciem przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego realizacji zadania w projekcie Akademii Pomorskiej „Rozwój systemu kształcenia o profilu praktycznym w ramach Słupskiego Ośrodka Akademickiego (SOA)", którego celem jest dostosowanie oferty edukacyjnej AP do wymogów praktycznego kształcenia na potrzeby gospodarki i subregionalnego rynku pracy, zapraszamy do współpracy przedsiębiorców którzy chcieliby się zaangażować w pracę nad programami kształcenia słupskiej uczelni.

Więcej szczegółów

 
Oferta pracy w Słupsku - Design Engineer/3D Designer.
czwartek, 21 września 2017 10:04

Biuro Konstrukcyjne specjalizujące się w projektowaniu maszyn i linii technologicznych w związku z ciągłym zapotrzebowaniem na kreatywnych i innowacyjnych inżynierów poszukuje osoby na stanowisko Design Engineer / 3D Designer

Więcej…
 
10.10.2017 Zapraszamy na śniadanie biznesowe do SIT
poniedziałek, 18 września 2017 12:58

2017.10.10 sniadanie z deloitte w sit
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte wraz z partnerami zaprasza przedsiębiorców na śniadanie biznesowe, które odbędzie się w dniu 10 października 2017r. w Słupsku. Podczas spotkania eksperci Deloitte omówią tematy związane ze zmianami w podatku dochodowym na 2018 rok.

Więcej szczegółów

 

 
22.09.2017 - Spotkanie informacyjne - Lębork - Fundusze Unijne
piątek, 15 września 2017 14:12

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020" ​organizowane w dniu 22 września 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Lęborku.

Więcej…
 
Specjalistyczne Usługi Doradcze dla biznesu
piątek, 15 września 2017 06:50

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt: „Rozwój potencjału PARR S.A. w Słupsku do świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla biznesu"

Źródło finansowania: Regionalny Program Operacyjny Woj. Pomorskiego na lata 2014-2020

Poddziałanie 2.4.3 Instytucje Otoczenia Biznesu

Termin zakończenia projektu: 30.07.2018r.

Więcej…
 
Słupski Ośrodek Akademicki
środa, 13 września 2017 13:23

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku jest Partnerem projektu Rozwój systemu kształcenia o profilu praktycznym w ramach Słupskiego Ośrodka Akademickiego (SOA). Celem projektu jest dostosowanie oferty edukacyjnej AP do wymogów praktycznego kształcenia na potrzeby gospodarki i subregionalnego rynku pracy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 11
MPG  innopomorze jessica
 
Reklama
Reklama
Reklama